Wyjście do kina

Kino 1

3 października nasza szkoła zorganizowała wyjście do kina dla wszystkich uczniów LO Cogito na film pt. ,,Piłsudski”. Wyszliśmy w trakcie drugiej lekcji o godzinie 9.15. O tej porze sala kinowa była prawie całkiem pusta, więc mieliśmy ją dla siebie. Film opisywał życie Piłsudskiego od chwili wydostania się z cytadeli do przejęcia Warszawy, był bardzo ciekawy i dużo dowiedzieliśmy się o bohaterze Narodowym. Role były dobrze odegrane, a tło filmowe było wręcz wyśmienitą robotą. Wróciliśmy chwilę przed piątą lekcją o godzinie 11.40.

Opisywała dla Was

Zofia Paneth

udostępnij tĘ wiadomość

Więcej

Spotkanie w Kinie Janosik

Jesteś w ósmej klasie i szukasz nowej szkoły? Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Nie wiesz nic o Liceum Cogito? A może po prostu jesteś ciekawy świata i nudzi Cię Twoja codzienność?