COGITO ŻAGLE 2019

żagle5

W roku 2019 miała miejsce kolejna, już druga edycja szkoły pod żaglami Liceum Cogito.

Wyjazd ten był wyjątkowy, ponieważ brała w nim udział niemalże cała szkoła, plus sternicy i opiekunowie, czyli ponad 60 osób. Dzięki świetnemu zgraniu i zapleczu logistycznemu, udało się spędzić ten wyjazd w niepowtarzalnej atmosferze. Nie będzie generalizacją fakt, że ten wyjazd spełnił najśmielsze oczekiwania uczniów, nauczycieli i sterników wraz z opiekunami poza szkolnymi. Pływaliśmy w najróżniejszych warunkach, od słonecznych, upalnych dni, przez ciągle zmieniającą się pogodę, po mały sztorm, który chyba wszystkich przyprawił o szybsze bicie serca.

Podsumowywując, kolejny (dla niektórych już ostatni) wyjazd na żagle, pod banderą naszego Liceum, to była niezapomniana przygoda, w której każdy mniej lub bardziej mógł się odnaleźć. Od sterowania, po granie lub śpiewanie szantów, gotowanie, bądź mycie pokładu. Cytując pana Adama Kaliszuka ,, Czas w szkole będziemy dzielić na przed żaglami i po żaglach”

udostępnij tĘ wiadomość

Więcej

Spotkanie w Kinie Janosik

Jesteś w ósmej klasie i szukasz nowej szkoły? Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Nie wiesz nic o Liceum Cogito? A może po prostu jesteś ciekawy świata i nudzi Cię Twoja codzienność?