Cogito – Siedem minut po północy

plakat cogito 7 min

Wszystkich zainteresowanych tym, jak wygląda nauka w naszej szkole i co trzeba zrobić, żeby od września 2019 r. zostać uczniem Liceum Cogito w Żywcu, zapraszamy na spotkanie 26 kwietnia 2019 r., o godzinie 16:00 w kinie Janosik! Obejrzymy film „Siedem minut po połnocy”, trochę o tym, co zobaczymy – podyskutujemy, a także odpowiemy na wszystkie pytania zainteresowanych naszą szkołą (zarówo przyszłych Uczniów, jak i ich Rodziców).

Uczniowie klas VIII szkół podstawowych i III gimnazjów wchodzą na pokaz filmu bezpłatnie – jeśli tylko będą mieć ze sobą ważną legitymację szkolną.

Do zobaczenia!

Dyr. Roman Zoń z zespołem

udostępnij tĘ wiadomość

Więcej

Spotkanie w Kinie Janosik

Jesteś w ósmej klasie i szukasz nowej szkoły? Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Nie wiesz nic o Liceum Cogito? A może po prostu jesteś ciekawy świata i nudzi Cię Twoja codzienność?