Bądź eco i projektuj jak Coco!

coco-3

Uczniowie naszej szkoły, w ramach zajęć języka francuskiego, po projekcji filmu biograficznego „Coco Chanel”, podjęli się niełatwego zadania – wcielili się w rolę projektantów mody. Inspirując się częściowo kreacjami słynnej dyktatorki mody, wykonali i zaprezentowali niezwykły pokaz ubiorów zrobionych „z niczego”. Wykorzystali bezużyteczne już materiały, folie, gazety, tekturę, gąbkę i uszyli oszałamiające kostiumy w stylu Coco. Pokaz mody opatrzony został fachowym komentarzem en français.

Brawo za pomysłowość!

udostępnij tĘ wiadomość

Więcej

Spotkanie w Kinie Janosik

Jesteś w ósmej klasie i szukasz nowej szkoły? Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Nie wiesz nic o Liceum Cogito? A może po prostu jesteś ciekawy świata i nudzi Cię Twoja codzienność?