3,2,1 START – ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 W LO COGITO

Cogito 2019 2020

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w krótkiej historii LO Cogito było niezwykle emocjonującym i ciekawym doświadczeniem. Okazało się, że wypełniamy po brzegi największą z sal w naszej szkole. Po roku funkcjonowania liceum liczba uczniów wzrosła dwukrotnie. Startujemy z różnymi pomysłami na najbliższe 10 miesięcy. Każdego dnia będziemy budowali relacje, na fundamencie których nadbudujemy kompetencje ważne dla właściwego funkcjonowania młodego człowieka w środowisku rówieśniczym i poza nim. Wierzymy, że ten rok będzie czasem zrównoważonego rozwoju wszystkich osób, które dotykają w różny sposób i z różnych powodów „Cogitowej rzeczywistości”.

Fajnie, że jesteście – młodzi przyjaciele!

Dyr. Roman Zoń

z Gronem Pedagogicznym LO Cogito

Spotkanie w Kinie Janosik

Jesteś w ósmej klasie i szukasz nowej szkoły? Zastanawiasz się nad swoją przyszłością? Nie wiesz nic o Liceum Cogito? A może po prostu jesteś ciekawy świata i nudzi Cię Twoja codzienność?